| Material | Engineered Wood |
|---|---|
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-1768105 |
| MPN | PR-4753-1768105 |
| Color | White |
| Type | L/R Returns |
| Style | Traditional |
| Item Height | 30" |
| Item Width | 39" |
| Item Length | 24" |
| Category | L/R Returns |
| Upholstery Fabric | Engineered Wood |
| Set Includes | Pemberly Row 36W Desk Return in Pure White - Engineered Wood |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Engineered Wood |
| Firmness | Engineered Wood |
| Frame Material | Engineered Wood |
| Department | L/R Returns |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row 36W Desk Return in Pure White - Engineered Wood |
| Installation | Yes |
| UPC | 198508361065 |
Check the listing for details. Pemberly Row 36W Desk Return in Pure White - Engineered Wood. Color: White, Condition: New. Listed at 177.07 USD. Celebrate your unique style and personality with the collection. Attaches to 60W Bow Front Desk or 60W Credenza Desk. Thick surface with durable thermally fused laminate finish fends off scratches and stains.