| Country of Manufacture | Malaysia |
|---|---|
| Material | Engineered Wood |
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-2950219 |
| MPN | PR-4753-2950219 |
| Color | Brown |
| Type | Rack Shelving |
| Style | Contemporary |
| Item Height | 53" |
| Item Width | 24" |
| Item Length | 9" |
| Category | Rack Shelving |
| Upholstery Fabric | Engineered Wood |
| Set Includes | Pemberly Row 4-Tier Freestanding Multipurpose Display in Amber Pi |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Engineered Wood |
| Firmness | Engineered Wood |
| Frame Material | Engineered Wood |
| Department | Rack Shelving |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row 4-Tier Freestanding Multipurpose Display in Amber Pi |
| Installation | Yes |
| UPC | 198508630628 |
Check the listing for details. Pemberly Row 4-Tier Freestanding Multipurpose Display in Amber Pine/Black. Color: Brown, Condition: New. Listed at 96.72 USD. The Pemberly Row Turn-N-Tube 5-Tier Display Rack is an effortlessly stylish and practical storage solution designed to fit seamlessly into any room. Assembly is easy with provided step-by-step instructions.