| Material | Wood |
|---|---|
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-2642108 |
| MPN | PR-4753-2642108 |
| Color | Navy |
| Type | Home Bars |
| Style | Farmhouse |
| Item Height | 38" |
| Item Width | 47" |
| Item Length | 16" |
| Category | Home Bars |
| Upholstery Fabric | Wood |
| Set Includes | Pemberly Row 47" Wood Bar Cabinet w/ Brushed Nickel Knobs - Navy |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Wood |
| Firmness | Wood |
| Frame Material | Wood |
| Department | Home Bars |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row 47" Wood Bar Cabinet w/ Brushed Nickel Knobs - Navy |
| Installation | Yes |
| UPC | 198508265820 |
Check the listing for details. Pemberly Row 47" Wood Bar Cabinet w/ Brushed Nickel Knobs - Navy Blue. Color: Navy, Condition: New. Listed at 316.08 USD. Brushed nickel knobs. Tuck away your wine and create a striking centerpiece with this perfectly poised wine cabinet. The center upper console features two drawers for keeping small accessories. Number of Doors : 2.