| Material | Solid Acacia wood |
|---|---|
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-3109581 |
| MPN | PR-4753-3109581 |
| Color | Gray |
| Type | Pub Sets |
| Item Height | 41" |
| Item Width | 24" |
| Item Length | 24" |
| Category | Pub Sets |
| California Prop. 65 Warning | Yes |
| Upholstery Fabric | Solid Acacia wood |
| Set Includes | Pemberly Row 5 Piece Solid Acacia Wood Bar Set in Gray/Anthracite |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Solid Acacia wood |
| Firmness | Solid Acacia wood |
| Frame Material | Solid Acacia wood |
| Department | Pub Sets |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row 5 Piece Solid Acacia Wood Bar Set in Gray/Anthracite |
| Installation | Yes |
| UPC | 826176193854 |
Check the listing for details. Pemberly Row 5 Piece Solid Acacia Wood Bar Set in Gray/Anthracite. Color: Gray, Condition: New. Listed at 347.91 USD. This 5-Piece Garden Bar Set combines practicality and style, making it a brilliant addition to any outdoor area. With its lovely square design, it includes a sturdy acacia wood bar table and four comfy stools made from weather-resistant poly rattan, creating a welcoming vibe for gatherings or laid-back evenings in your garden.