| Material | Suede |
|---|---|
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-2326385 |
| MPN | PR-4753-2326385 |
| Color | Blue |
| Type | Chaise Lounges |
| Style | Contemporary |
| Item Height | 6" |
| Item Width | 71" |
| Item Length | 44" |
| Category | Chaise Lounges |
| Upholstery Fabric | Suede |
| Set Includes | Pemberly Row 6-Position Adjustable Lounge Couch Foldable Floor So |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Suede |
| Firmness | Suede |
| Frame Material | Suede |
| Department | Chaise Lounges |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row 6-Position Adjustable Lounge Couch Foldable Floor So |
| Installation | Yes |
| UPC | 198508374898 |
Check the listing for details. Pemberly Row 6-Position Adjustable Lounge Couch Foldable Floor Sofa Bed in Blue. Color: Blue, Condition: New. Listed at 272.93 USD. You deserve a cozy floor sofa for relaxation in this busy era! Compared with the conventional sofa design, this floor sofa has made a breakthrough and featured a foldable design. Without leaning against the wall at the back, it is still strong enough to support your body.