| Country of Manufacture | Colombia |
|---|---|
| Material | Engineered Wood |
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-2863101 |
| MPN | PR-4753-2863101 |
| Color | Black |
| Type | Wardrobe Armoires |
| Style | Modern |
| Item Height | 63" |
| Item Width | 16" |
| Item Length | 19" |
| Category | Wardrobe Armoires |
| Upholstery Fabric | Engineered Wood |
| Set Includes | Pemberly Row Cluster Wardrobe with Mirror Engineered Wood Black |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Engineered Wood |
| Firmness | Engineered Wood |
| Frame Material | Engineered Wood |
| Department | Wardrobe Armoires |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row Cluster Wardrobe with Mirror Engineered Wood Black |
| Installation | Yes |
| UPC | 198508369719 |
Check the listing for details. Pemberly Row Cluster Wardrobe with Mirror Engineered Wood Black. Color: Black, Condition: New. Listed at 218.74 USD. It also includes Three hanging hooks to keep your belts, chains, or bags handy. Transform your space with the Cluster Wardrobe, the ultimate in practical and space-efficient clothing storage. Made from high-quality materials, it ensures long-lasting use and adds a stylish touch to both contemporary and traditional interiors.