| Material | Wood |
|---|---|
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-1698749 |
| MPN | PR-4753-1698749 |
| Color | Black |
| Type | Pub Tables |
| Item Height | 43" |
| Item Width | 24" |
| Item Length | 24" |
| Category | Pub Tables |
| Upholstery Fabric | Wood |
| Set Includes | Pemberly Row Contemporary 24Rd Laminate Table-X-Base In Black |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Wood |
| Firmness | Wood |
| Frame Material | Wood |
| Department | Pub Tables |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row Contemporary 24Rd Laminate Table-X-Base In Black |
| Installation | Yes |
| UPC | 198508481732 |
Check the listing for details. Pemberly Row Contemporary 24Rd Laminate Table-X-Base In Black. Color: Black, Condition: New. Listed at 331.70 USD. Black Laminate Top. The reversible black or mahogany top allows you to choose your color of choice and then affix to the base. Use a mild detergent and water, dry clean to keep your tables spotless.