| Material | Wood |
|---|---|
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-1830130 |
| MPN | PR-4753-1830130 |
| Color | White |
| Type | End Tables |
| Style | Transitional |
| Item Height | 26" |
| Item Width | 18" |
| Item Length | 18" |
| Category | End Tables |
| Upholstery Fabric | Wood |
| Set Includes | Pemberly Row End Table in White Wood Finish |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Wood |
| Firmness | Wood |
| Frame Material | Wood |
| Department | End Tables |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row End Table in White Wood Finish |
| Installation | Yes |
| UPC | 195493036893 |
Check the listing for details. Pemberly Row End Table in White Wood Finish. Color: White, Condition: New. Listed at 126.59 USD. It also features an open lower shelf that gives you more room for display or storage. Now available in multiple finishes. Material: Solid Pine Wood Legs, Birch Veneer, MDF. Fabriquée en bois, cette table est conçue pour durer de nombreuses années.