| Material | Wood |
|---|---|
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-432601 |
| MPN | PR-432601 |
| Color | Green |
| Type | Patio Bistro Tables |
| Item Height | 25" |
| Item Width | 15" |
| Item Length | 15" |
| Category | Patio Bistro Tables |
| Upholstery Fabric | Wood |
| Set Includes | Pemberly Row Iron Patio Side Table in Verdi Gris |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Wood |
| Firmness | Wood |
| Frame Material | Wood |
| Department | Patio Bistro Tables |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row Iron Patio Side Table in Verdi Gris |
| Installation | Yes |
| UPC | 680270386112 |
Check the listing for details. Pemberly Row Iron Patio Side Table in Verdi Gris. Color: Green, Condition: New. Listed at 74.99 USD. Part of the Pemberly Row Patio Collection. Made from premium powder coated iron. Easy assembly and perfect for indoor and outdoor use. Weight:7 lbs.