| Country of Manufacture | Indonesia |
|---|---|
| Material | Wood |
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-2019993 |
| MPN | PR-4753-2019993 |
| Color | Brown |
| Type | Rack Shelving |
| Style | Modern |
| Item Height | 76" |
| Item Width | 15" |
| Item Length | 47" |
| Category | Rack Shelving |
| Upholstery Fabric | Wood |
| Set Includes | Pemberly Row Metal Frame 6 Shelf Shelving Unit in Brown and Silve |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Wood |
| Firmness | Wood |
| Frame Material | Wood |
| Department | Rack Shelving |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row Metal Frame 6 Shelf Shelving Unit in Brown and Silve |
| Installation | Yes |
| UPC | 198508753259 |
Check the listing for details. Pemberly Row Metal Frame 6 Shelf Shelving Unit in Brown and Silver. Color: Brown, Condition: New. Listed at 2213.88 USD. Six varied shelves for versatile storage. Clean lines and neutral finish for modern interiors. Number of Shelves : 6.