| Material | Wood |
|---|---|
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-425912 |
| MPN | PR-4753-425912 |
| Color | Chocolate |
| Type | Console Tables |
| Style | Modern |
| Item Height | 28" |
| Item Width | 38" |
| Item Length | 16" |
| Category | Console Tables |
| Upholstery Fabric | Wood |
| Set Includes | Pemberly Row Modern Bookend Console Table in Espresso Wood Finish |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Wood |
| Firmness | Wood |
| Frame Material | Wood |
| Department | Console Tables |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row Modern Bookend Console Table in Espresso Wood Finish |
| Installation | Yes |
| UPC | 195493267969 |
Check the listing for details. Pemberly Row Modern Bookend Console Table in Espresso Wood Finish. Color: Chocolate, Condition: New. Listed at 152.08 USD. Display your books and décor in a modern fashion with the Pemberly Row Console 3 Tier Bookcase. Part if the Pemberly Row Collection. Beautiful Espresso wood grain finish. Available in multiple finishes.