| Material | Wood |
|---|---|
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-530293 |
| MPN | PR-4753-530293 |
| Color | Chocolate |
| Type | Console Tables |
| Style | Modern |
| Item Height | 34" |
| Item Width | 12" |
| Item Length | 32" |
| Category | Console Tables |
| UPC | 195493268393 |
Check the listing for details. Pemberly Row Modern Console Table in Espresso Wood Finish. Color: Chocolate, Condition: New. Listed at 139.00 USD. In a rich Espresso wood grain finish, the Pemberly Row Console Table is sure to be an eyecatcher. The sleek sophisticated design is great for any room where you can display collectibles or place your keys.