| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Material | Wood |
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-1826636 |
| MPN | PR-4753-1826636 |
| Color | Gray |
| Type | Console Tables |
| Style | Modern |
| Item Height | 28" |
| Item Width | 48" |
| Item Length | 16" |
| Category | Console Tables |
Check the listing for details. Pemberly Row Modern Console Table in Weathered Gray Wood Finish. Color: Gray, Condition: New. Listed at 122.15 USD. Transform your home with the contemporary design of the Pemberly Row Hall Console Table. This multi-use table offers great versatility and can be used as a desk, vanity, or console. Light enough to move from room to room if needed, this table has enough space for all your office essentials or decorative pieces. The Pemberly Row Console is engineered from honeycomb particle board and melamine veneer for durability and easy maintenance. Multiple finishes are available to choose from with this great piece by Pemberly Row; each sold separately.Features:Part of the Pemberly Row CollectionAvailable in Multiple FinishesWorks as a Desk, Vanity or ConsoleMade from Honeycomb Particle Board and Melamine VeneerBeautiful weathered gray wood finishGreat for use in hallways and living roomsFits Easily with Any DecorWill Provide Years of Enjoyment28" H x 48" W x 15.5" DSpecifications:Product Dimensions: 28" H x 48" W x 15.5" DProduct Weight: 28