| Material | Metal |
|---|---|
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-2895375 |
| MPN | PR-4753-2895375 |
| Color | Black |
| Type | Pub Tables |
| Style | Modern |
| Item Height | 42" |
| Item Width | 24" |
| Item Length | 24" |
| Category | Pub Tables |
| Upholstery Fabric | Metal |
| Set Includes | Pemberly Row Modern / Contemporary Metal Bar Table Black & Bronze |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Metal |
| Firmness | Metal |
| Frame Material | Metal |
| Department | Pub Tables |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row Modern / Contemporary Metal Bar Table Black & Bronze |
| Installation | Yes |
| UPC | 198508841895 |
Check the listing for details. Pemberly Row Modern / Contemporary Metal Bar Table Black & Bronze. Color: Black, Condition: New. Listed at 391.74 USD. Upgrade your interiors with the Pemberly Row Black & Bronze Bar Table, designed for elegance and durability. Featuring a faux terrazzo MDF tabletop, this table exudes sophistication while comfortably seating up to 2.