| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Material | Wood |
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-1997774 |
| MPN | PR-4753-1997774 |
| Color | Black |
| Type | Accent Tables |
| Style | Modern |
| Item Height | 22" |
| Item Width | 20" |
| Item Length | 20" |
| Category | Accent Tables |
Check the listing for details. Pemberly Row Modern / Contemporary Orlando Black Accent Table. Color: Black, Condition: New. Listed at 151.70 USD. Elevate the style of your living room with the Pemberly Row Orlando Black Accent Table. Its modern and contemporary design features a sleek and compact construction, making it a versatile addition to any space. The black finish adds a touch of sophistication, while the open shelf and drawer provide convenient storage options. Whether used as a side table or a nightstand, this accent table is both functional and visually appealing.Features:The Orlando Accent Table is modern and trend-forwardBlack metal top and gold-finished legs make a strong statementThe geometric base adds an unexpected splash of edgy designIt's a great home for a lamp, books, keys, or a cocktailEasy to assemble; tools are included