| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Country of Manufacture | Vietnam |
| Material | Engineered Wood |
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-2019773 |
| MPN | PR-4753-2019773 |
| Color | Brown |
| Type | Home Bars |
| Style | Modern |
| Item Height | 37" |
| Item Width | 78" |
| Item Length | 21" |
| Category | Home Bars |
| California Prop. 65 Warning | Yes |
Check the listing for details. Pemberly Row Modern Farmhouse Console Bar Table in Brown. Color: Brown, Condition: New. Listed at 867.70 USD. Elevate your space with the Modern Farmhouse console bar table. Crafted of poplar solids with knotty white oak veneers, this piece features a dusty charcoal finish with heavy distressing, appealing high-low planked top, two plug receptacles and USB ports for easy access charging, with room to comfortability fit three barstools. Also available in an alternate finish, this modern farmhouse piece would be a great addition to your cottage or contemporary style space, especially behind your sofa.Features : Available in Alternate FinishesPlanked TopsOpen Slat Leg Design