| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Country of Manufacture | Malaysia |
| Material | Solid Wood |
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-423275 |
| MPN | PR-423275 |
| Color | Walnut |
| Type | Pub Tables |
| Item Height | 39" |
| Item Width | 34" |
| Item Length | 34" |
| Category | Pub Tables |
Check the listing for details. Pemberly Row Round High/Pub Table in Antique Walnut. Color: Walnut, Condition: New. Listed at 173.67 USD. Refined details and casual elegance best describe this pub-style table with slightly flared legs. With a deep, rich walnut finish, the round table is an ideal size for a cozy dinner, working on your laptop or a game of cards. The table will accommodate up to four chairs which are also available in this series Features:Antique Walnut FinishCrafted from Solid woodSpecifications:Product dimensions: 33.66"L x 33.66"W x 38.98"HProduct weight: 42 lbs.