| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Material | Metal |
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-459924 |
| MPN | PR-459924 |
| Color | Silver |
| Type | Pub Tables |
| Item Height | 42" |
| Item Width | 24" |
| Item Length | 24" |
| Category | Pub Tables |
Check the listing for details. Pemberly Row Round Wood Cocktail Table. Color: Silver, Condition: New. Listed at 125.99 USD. This versatile commercial grade Cocktail Table features a standard table height column and bar height column. The two column options allow you to optimize your resources when setting up different events. Enhance the look of the bar table configuration by Features:Quadruple Coated Polyurethane Varnish TopDouble Coated Polyurethane Varnish BottomBlack PVC EdgeChrome Column FinishAluminum BaseSelf-Leveling Floor GlidesSpecifications:Overall Product Dimensions: 30"- 42" H x 24" W x 24" D