| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Country of Manufacture | Malaysia |
| Material | Solid Wood |
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-423242 |
| MPN | PR-423242 |
| Color | Walnut |
| Type | Pub Tables |
| Style | Transitional |
| Item Height | 39" |
| Item Width | 34" |
| Item Length | 34" |
| Category | Pub Tables |
Check the listing for details. Pemberly Row High Pub Square Table in Antique Walnut Finish. Color: Walnut, Condition: New. Listed at 161.99 USD. Sometimes simplicity speaks volumes and with the High Table, it comes on loud and clear. A rich and warm walnut finish lends itself to a cozy invitation to pull up a chair and relax for awhile. The size is ideal for seating up to four discerning individuals and will look fantastic in a kitchen or small dining area Features:Antique Walnut FinishCrafted from Solid WoodSpecifications:Product dimensions: 33.86"L x 33.86"W x 38.98"HProduct weight: 50 lbs.