| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Country of Manufacture | Vietnam |
| Material | Wood |
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-2010273 |
| MPN | PR-4753-2010273 |
| Color | Blue |
| Type | End Tables |
| Style | Modern |
| Item Height | 24" |
| Item Width | 11" |
| Item Length | 24" |
| Category | End Tables |
Check the listing for details. Pemberly Row Three Tier End Table With Drawer in Blue Wood Finish. Color: Blue, Condition: New. Listed at 117.15 USD. Complete your home furnishing collection with the 3 Tier End Table by Pemberly Row. Featuring a nickel knob for functionality, the drawer is perfect for the hidden storage of remote controls, cell phones or other accessories. Also includes a middle and bottom shelf with plenty of space to display collectibles or store books. Available in multiple finishes, this versatile piece will complete the look of any home decor. Shop coordinating pieces from the Collection by Pemberly Row.Features:Part of CollectionComplements Most DecorDrawer for Hidden StorageMiddle and Bottom Shelf for Additional Storage(L) 23.5 in. x (W) 11.25 in. x (H) 24 in.Beautiful seafoam blue wood finishSpecifications:Product Dimensions: (W) 11.25" x (L) 23.5" x (H) 24"Product Weight: 20