| Country of Manufacture | India |
|---|---|
| Material | Iron |
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-3024428 |
| MPN | PR-4753-3024428 |
| Color | Tan |
| Type | Pub Tables |
| Style | Transitional |
| Item Height | 36" |
| Item Width | 36" |
| Item Length | 36" |
| Category | Pub Tables |
| Upholstery Fabric | Iron |
| Set Includes | Pemberly Row Transitional 36" Round Gathering Bar Table in Tan |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Iron |
| Firmness | Iron |
| Frame Material | Iron |
| Department | Pub Tables |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row Transitional 36" Round Gathering Bar Table in Tan |
| Installation | Yes |
| UPC | 198508913844 |
Check the listing for details. Pemberly Row Transitional 36" Round Gathering Bar Table in Tan. Color: Tan, Condition: New. Listed at 1572.83 USD. Smooth terracotta-finished surface perfect for decor.