| Brand | OION |
|---|---|
| Type | Air Purifier Anion Generator |
| Color | Black |
| Item Height | 16.5 in |
| Model | OION Technologies B-1000 |
| Item Length | 5 in |
| Application | Air Purifier |
| Item Width | 6 in |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Purifier Technologies Oion AirElectrostatic Model B-1000 Tested Free Shipping!. Color: Black, Condition: Used, Made in United States. Listed at 42.15 USD. The Purifier Technologies Oion AirElectrostatic Model B-1000 is a high-quality air purifier anion generator designed by OION Technologies.