| Colors | Handle 30cm/11.81’’ |
|---|---|
| Pattern | Check |
| Character | Wonder Girl |
| Number of Pieces | 1PCS |
| Size | M |
| Color | Brown |
| Material | Leather |
| Fabric Type | Chiffon |
| Item Length | 30-118cm |
| Accents | Strap |
| Vintage | No |
| Brand | Universal |
| Department | Women |
| Type | Charm |
| Theme | Modern |
| Style | Fashionable |
| Features | Detachable, Lightweight |
| Character Family | Charmed |
| Handmade | Yes |
| Item Width | Width:0.9-2.3cm |
Check the listing for details. Purse Strap No Brand For GG Ophidia Series Replacement Strap. Color: Brown, Condition: New with tags. Listed at 36.99 USD. 1 PcsBag Strap ( As you choice )(NO Bag). Chain 35cm/13.78’’.