| Colors | Beeswax Width:2.2cm/0.87’’(For All In BB) |
|---|---|
| Pattern | Check |
| Character | Wonder Girl |
| Number of Pieces | 1PCS |
| Size | M |
| Color | Beeswax |
| Material | Leather |
| Fabric Type | Chiffon |
| Item Length | 50cm/19.68’’ |
| Accents | Strap |
| Vintage | No |
| Brand | Universal |
| Department | Women |
| Type | Charm |
| Theme | Modern |
| Style | Fashionable |
| Features | Detachable, Lightweight |
| Character Family | Charmed |
| Handmade | Yes |
| Item Width | 2.2cm/0.87’’ 2.8cm/1.10’’ |
Check the listing for details. Purse Strap No Brand For All In BB Replacement Strap Extension. Color: Beeswax, Condition: New with tags. Listed at 42.99 USD. Material: Cowhide Leather. 1 PcsBag Strap ( As you choice ).