| Please Note | Delivery from the nearest warehouse in USA |
|---|---|
| Features: | US Stock |
| Features 3 | FAST SHIPPING |
| Features 1 | Fast Shipping |
| Brand | Unbranded |
| Color | Silver |
| Process | Brushed |
| Material | Stainless Steel |
| Mounting Type | Door-mounted |
| Product Size | 149*4.06cm/58.66*1.6in |
| Handle Thickness | 1.02cm/0.4in |
| Applicable Door Thickness | 1.2cm/0.47in |
| Net Weight | 3.8kg/8.38lbs |
Check the listing for details. Push Pull Door Handle 58.66" Double Sided Door Handle Brushed Stainless Steel. Color: Silver, Condition: New. Listed at 62.54 USD. Specifications Color: Silver Process: Brushed Style: Modern Material: Stainless Steel Mounting Type: Door-mounted Product Size: 149*4.06cm/58.66*1.6in Handle Thickness: 1.02cm/0.4in Applicable Door Thickness: 1.2cm/0.47in Package Size: 154.5*15*5cm/60.83*5.91*1.97in Gross Weight: 4kg/8.8lbs Net Weight: 3.8kg/8.38lbs Package Included 1* Push Pull Door Handle Other Accessories for Use.