| Materials sourced from | China |
|---|---|
| Ambient Temperature | 10-+70°C |
| Brand | Unbranded |
| Bundle Listing | No |
| Item Type | Generator Module |
| Model | WSFG-06 |
| sine mode | 1-1000Hz |
| Supply Voltage | 7-24V |
| UPC | 7864190380860 |
Check the listing for details. PWM Pulse Adjustable Module Sine 4-20mA Generator Without RS485. Condition: New. Listed at 25.28 USD. Support multiple modes such as PWM Mode, Pulse Mode, Source Mode, Sine Mode. Product Function: PWM Mode, Pulse Mode, Source Mode, Sine Mode. Sine Mode: 1-1000Hz. Item Type: Generator Module. Feature: 1.