| Version | PX Logic 16 Base 16CH 250MHz 1G |
|---|---|
| Brand | PX Logic |
| Input impedance | 200K/1pf |
| Unit Type | Unit |
| Number of Channels | 16 |
| Size | 80 x 74 x 13.5mm |
| Model | PX Logic 16 Base/16 Pro |
| Power supply current | 300mA (at 5V) |
| Waveform output | 1 channel PWM |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Unit Quantity | 1 |
| Power supply power | 1.5W |
Check the listing for details. PX Logic 16 Base/16 Pro 16-CH Logic Analyzer USB3.0 Compatible w/ Win/Mac/Linux. Condition: New. Listed at 86.45 USD. PX Logic 16 Base 16-Channel 250MHz 1G Storage USB3.0 Super High Speed Logic Analyzer Compatible with Win/Mac/Linux. PX Logic 16 Base, 250MHz 1G Storage. PX Logic 16 Pro, 1GHz 4G Storage. - USB interface: USB3.0 (Type-C support forward and backward insertion).