| Country of Origin | China |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Number of Channels | 32CH |
| Power supply voltage | 5V/USB power supply |
| Model | PX Logic 32 |
| Power supply current | 300mA (at 5V) |
| Highest acquisition frequency | 500MHz |
| Size | 80 x 74 x 13.5mm |
| Power supply power | 1.5W |
Check the listing for details. PX Logic 32 USB3.0 High Speed Logic Analyzer 2-CH Compatible with Win/Mac/Linux. Condition: New, Made in China. Listed at 229.88 USD. PX Logic 32 USB3.0 Super High Speed Logic Analyzer 2-Channel PWM Output Compatible with Win/Mac/Linux. - USB interface: USB3.0 (Type-C support forward and backward insertion). - Model: PX Logic 32. - Trigger option: The flat design of the trigger button provides a more comfortable visual effect and allows for more effortless operation.