| Number of Dividers | 2-way |
|---|---|
| Size | Small |
| Signed | No |
| Color | White |
| Custom Bundle | No |
| Item Depth | 12" |
| Number of Pockets | 6 |
| Vintage | No |
| Brand | PXG |
| Personalize | No |
| Type | Stand |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Item Height | 34.5" |
| Model | PXG Sunday Stand Bag |
| Personalized | No |
| Features | Stand Mechanism |
| Sport/Activity | Golf |
| Item Width | 8.5" |
| Item Weight | 3.9 lbs |
| Product Line | PXG |
Check the listing for details. PXG Sunday Stand Bag - White/Black. Color: White, Condition: Pre-owned. Listed at 205.00 USD. Looking for your perfect weekend golf bag?. External glove storage. Insulated water bottle pocket. Then be sure to check out our full collection of golf accessories for on or off the course. Customizable ball pocket.