| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Color | Black |
| MPN | PMXU128BT |
| Suitable For | Recording & Live Sound |
| Number of Channels | 12 |
| Item Height | 3.7 in |
| Item Width | 12.5 in |
| Number of Line Inputs | 8 |
| Item Depth | 21.4 in |
| Brand | Pyle |
| Input/Output Ports | USB Interface |
| Form Factor | Console/Tabletop |
| Features | Bluetooth |
| Type | Digital Mixer |
| Model | Pyle PMXU128BT |
| Item Weight | 14.4 lb |
Check the listing for details. Pyle PMXU128BT Bluetooth 12 Ch. Studio DJ Controller Audio Mixer Console System. Color: Black, Condition: New. Listed at 248.99 USD. Store Home About Us Contact Us View Our Customer Feedback View All Items Frooition | No-js Template | eBay design, eBay store design, eBay shop design, eBay template design, eBay listing design (ver:froo_no_js) This listing is currently undergoing maintenance, we apologise for any inconvenience caused.