| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Pyle |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Item Height | 5.24 in |
| Model | PT659DU |
| Features | Dynamic Noise Suppression |
| MPN | PT659DU |
| Item Length | 10.51 in |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 16.93 in |
| Item Weight | 11.38 lbs |
Check the listing for details. Pyle Dual Stereo Cassette Deck w/Tape USB to MP3 Converter. Condition: New. Listed at 165.99 USD. Store Home About Us Contact Us View Our Customer Feedback View All Items Frooition | No-js Template | eBay design, eBay store design, eBay shop design, eBay template design, eBay listing design (ver:froo_no_js) This listing is currently undergoing maintenance, we apologise for any inconvenience caused.