| Item Height | 85mm |
|---|---|
| MPN | GP85568 |
| Item Weight | 32g |
| Item Length | 295mm |
| Item Width | 295mm |
| Brand | PYRAMID |
| Style | Harry Potter - Slytherin |
| Title | PYRAMID Face Coverings Harry Potter - Slytherin |
| Material | Slytherin |
| Country of Origin | UK |
| Color | multi |
| Age Group | Erwachsener |
| Country or Region of Manufacture | Italy |
| Type | Disposable Fold-Flat Dust Safety Masks |
| Part Type | Bike Spares |
| Theme | Silber |
| UPC | 5050293855684 |
Check the listing for details. PYRAMID Face Coverings Harry Potter - Slytherin. Color: multi, Condition: New, Made in UK. Listed at 11.78 USD. Pyramid Face Masks - Harry Potter (Slytherin) (2). SLYTHERIN IS ONE OF THE FOUR HOUSES AT HOGWARTS - founded by the pure-blood wizard Salazar Slytherin, the Sorting Hat picks students for this house who, like Draco Malfoy, possess cunning, resourcefulness and ambition.