| Title | Pyramid International Badge Pack, Multicolour, One Size |
|---|---|
| Release Date | 09/07/2023 |
| Item Height | 67mm |
| Item Width | 107mm |
| Item Weight | 18g |
| Brand | Pyramid International |
| Item Length | 107mm |
| Type | Buttons & Pins |
| Dimensions | 10.7 x 10.7 x 6.7 cm; 18 Grams |
| MPN | PBE5916 |
| Batteries | No |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 5050293759166 |
Check the listing for details. Pyramid International Badge Pack, Multicolour, One Size. Condition: New, Made in UK. Listed at 12.01 USD. FEATURES WALL MARIA EMBLEM DESIGN - one of the three massive circular walls that protect humanity from the Titans. Item Length: 107mm. Missing Information?. MPN: PBE5916.