| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Shape | n/a |
| Occasion | All Occasions |
| Size | 3.5" X .787 |
| Color | Red |
| Material | wax |
| Item Length | 3.5 in |
| Subject | Windmills |
| California Prop 65 Warning | n/a |
| Brand | n/a |
| Personalize | No |
| Type | Pyramid Candle |
| Department | Adults |
| Unit Type | oz |
| Item Height | n/a |
| Packaging | Box |
| Theme | n/a |
| Style | n/a |
| Features | Boxed |
| Scent | n/a |
| Finish | n/a |
| Handmade | No |
| Item Width | 20mm |
| Item Weight | 5.4 oz |
| Burning Time | n/a |
Check the listing for details. Pyramiden-Kerzen Pyramid Windmill Candle 3.5" X .787 (20mm). Color: Red, Condition: New. Listed at 14.89 USD. Never used.