| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Sound transmission gain | -1dB or 11dB |
| Place of Origin | Guangdong,China |
| Keyword | Digital Graphic Equalizer |
| Frequency Range (Hz) | 20Hz-20kHz |
| Product Name | Mixer Amplifier Equalizer |
| Material | Metal+plastic |
| Model Number | Q-312 |
| Brand | Unbranded |
| Function | LCD Display |
| Model | FEWR3 |
| Dimension (L x W x H) | 48.3x17.5x9 cm |
| Application | Disco\Bar\Club\Home |
| Power | 50W |
Check the listing for details. Q-312 Professional Audio System Standard 2U Design Led Player Digital Equalizer. Condition: New. Listed at 113.99 USD.