| Title | Q-CONNECT 16 GB USB 3.0 Slider Flash Drive |
|---|---|
| Item Height | 25mm |
| Item Width | 92mm |
| Item Weight | 10g |
| Brand | VOW |
| Color | White |
| Item Length | 139mm |
| Type | USB Flash Drives |
| Connectivity | USB |
| Dimensions | 13.9 x 9.2 x 2.5 cm; 10 Grams |
| RAM Size | 16 GB |
| Read Speed | 1 Bytes Per Second |
| MPN | KF16369 |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 5705831163690 |
Check the listing for details. Q-CONNECT 16 GB USB 3.0 Slider Flash Drive. Color: White, Condition: New, Made in UK. Listed at 18.05 USD. RAM Size: 16 GB. Fast USB flash drive ideal for file transfer and backup. Type: USB Flash Drives. Connectivity: USB. Read Speed: 1 Bytes Per Second. Missing Information?. Item Width: 92mm.