| Brand | Q Connect |
|---|---|
| Release Date | 04/01/2010 |
| Item Weight | 92g |
| Color | Assorted |
| Item Length | 1mm |
| Material | Alloy Steel |
| Number of Items | 1 |
| Dimensions | 0.1 x 0.06 x 0.03 cm; 92 Grams |
| MPN | KF03653 |
| Title | Q-Connect 32mm Assorted Foldback Clip (Pack of 10) 32 mm Assorted |
| Type | Clips, Clamps & Rings |
| Size | 32 mm |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 5705831036536 |
Check the listing for details. Q-Connect 32mm Assorted Foldback Clip (Pack of 10) 32 mm Assorted. Color: Assorted, Condition: New, Made in UK. Listed at 7.46 USD. Each clip is made from high quality steel. Color: Assorted. Assorted colours. Handles fold flat for space saving storage. Size: 32 mm. Size: 32 mm. SET CONTAINS.