| Title | Q-Connect 40-Pocket Display Book - Red Red 1 |
|---|---|
| Release Date | 02/19/2007 |
| Item Width | 2mm |
| Item Weight | 220g |
| Brand | Q Connect |
| Color | Red |
| Item Length | 3mm |
| Material | Polypropylene |
| Style | Classic |
| Theme | Sólido |
| Number of Items | 1 |
| Type | Fixed |
| Dimensions | 0.3 x 0.24 x 0.01 cm; 220 Grams |
| Shape | Rectangular |
| Size | 1 |
| Number of Pieces | 1 |
| MPN | KF01258 |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 5705831012585 |
Check the listing for details. Q-Connect 40-Pocket Display Book - Red Red 1. Color: Red, Condition: New with tags, Made in UK. Listed at 11.74 USD. Title: Q-Connect 40-Pocket Display Book - Red Red 1. Includes 40 copy safe polypropylene wallets. Color: Red. Colour: Red. Style: Classic. Number of Pieces: 1. Missing Information?. Type: Fixed.