| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Dimension | 0.5" X 4" X 6" |
| Height | 0.5" |
| Length | 6" |
| Weight | 0.04 lb |
| Width | 4" |
| Brand | QAD |
| MPN | BRC10-S |
| Type | Replacement Blades |
| UPC | 710504037241 |
Check the listing for details. QAD Exodus Broadhead Replacement 100 Grains Swept Blades - BRC10-S. Width: 4", Condition: New. Listed at 31.59 USD.