| Brand | QCSIW |
|---|---|
| Product | CORD_MANAGEMENT_COVER |
| Compatible Model | Please reach out to seller to confirm compatibilit |
| Compatible Brand | Please reach out to seller to confirm compatibilit |
| Type | CORD MANAGEMENT COVER |
| Binding | Electronics |
| Style | Modern |
| Material | Polyester |
| Color | White |
| Size | 1/2" 10ft |
| Item Weight | 0.24 lbs |
| Bead Size | 1/2" 10ft |
Check the listing for details. QCSIW Split Wire Loom 1/2 Inch 10ft, Braided Cable Sleeve for Cable Management,. Color: White, Condition: New. Listed at 11.46 USD.