| Processor | Octa Core |
|---|---|
| Screen Size | 6.5 in |
| Manufacturer Color | Black |
| Chipset Model | Samsung Exynos 850 |
| Color | Black |
| Memory Card Type | microSDXC |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| Brand | Samsung |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Network | Unlocked, T-Mobile |
| Model | Samsung Galaxy A21s |
| Style | Bar |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi, USB Type-C, NFC, GPS, Glonass, Galileo |
| Features | Accelerometer |
| Operating System | Android |
| Storage Capacity | 32 GB |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 48 MP |
| Country of Origin | Vietnam |
| RAM | 3 GB |
Check the listing for details. Samsung Galaxy A21s 32 GB Black SM-A217F T-Mobile (Will work with active SIM). Color: Black, Condition: Used, Made in Vietnam. Listed at 59.49 USD. 📱Samsung Galaxy A21s (SM-A217) – Unlocked – Used – Very Good Condition. Samsung Galaxy A21s (SM-A217) featuring a large 6.5" display. Fully tested. • Model: SM-A217 – Galaxy A21s. • Samsung Galaxy A21s (SM-A217).