| Screen Size | 11 in |
|---|---|
| RAM Size | 12 GB |
| Color | Gray |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| Brand | Samsung |
| Series | Samsung Galaxy Tab |
| Type | Tablet |
| Maximum Resolution | 2560 x 1600 |
| Model | SM-X730NZAYXAR |
| Operating System | Android |
| Charger Included | No |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 198957236679 |
Check the listing for details. Samsung Galaxy Tab S11 512 GB. Color: Gray, Condition: Used, Made in United States. Listed at 635.00 USD.