| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 60 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Samsung |
| Form Factor | DIMM |
| Type | Memory Module |
| Number of Modules | 2 |
| Total Capacity | 8 GB |
| Capacity per Module | 4 GB |
| MPN | M393B5273DH0-YK0 |
| Bus Speed | PC3-12800 |
| Memory Type | DDR3-1600MHz |
| Memory Features | ECC Memory |
Check the listing for details. Samsung M393B5273DH0-YK0 4GB PC3L 12800R 2Rx4 Memory Module w60. Condition: Used. Listed at 19.10 USD. Samsung M393B5273DH0-YK0 4GB PC3L 12800R 2Rx4 Memory Module Part Number: M393B5273DH0-YK0 Type: DDR3L Speed: PC3L-12800R Rank: 2Rx4 Size: 4Gb Warranty: 60Day