| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Country/Region of Manufacture | unknown |
| Type | Kitchen Small Appliance Accessories |
| California Prop 65 Warning | WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov |
| Color | Black |
| Model | DE47-00006A |
| Manufacturer Color | Black |
| UPC | 793713625102 |
| Model Number | DE47-00006A |
| Brand | Samsung |
| MPN | DE47-00006A |
| Manufacturer | Samsung |
| Product Type | Kitchen Small Appliance Accessories |
Check the listing for details. Samsung Microwave Light Socket DE47-00006A. Color: Black, Condition: New. Listed at 25.98 USD. Samsung Microwave Light Socket DE47-00006A Samsung Microwave Light Socket. Genuine OEM Part # DE47-00006A. Product Details BrandSamsungColorBlackSizeStandardManufacturerSamsungProduct TypeKitchen Small Appliance AccessoriesMpnDE47-00006A Samsung Microwave Light SocketGenuine OEM Part # DE47-00006A Check out my other items. - Powered by