| Compatible Brand | For Samsung, Samsung |
|---|---|
| Installation | Built-In/Integrated |
| Power Source | Electric |
| Compatible Model | RF22K9588SG/AA, RF23A9771SG/AA-00, RF23A9771SR/AA-00, RF27CG5900SRAA, RF28M9580SR, RF28K9580SR, RF29A9771SG/AA-00, RF29A9771SR/AA-00, RF29A9771SG, Fits a variety of equipment, RS28A5F61SR, RS27T5561SR/AA-02 |
| MPN | DA92-00795A |
| Set Includes | Control Board |
| Suitable For | Larder Fridge |
| Brand | Samsung |
| Personalize | No |
| Type | Control Board |
| Model | Samsung DA92-00795A |
| Finish | Glossy |
| Item Weight | Less Than 7 lb |
| Power | Less than 200 W |
Check the listing for details. Samsung Refrigerator Control Board DA92-00795A. Condition: Used. Listed at 55.00 USD. excellent condition