| Compatible Brand | For Samsung |
|---|---|
| Items Included | Stylus |
| Color | Orchid Gray |
| Compatible Model | For Samsung Galaxy Note8 |
| MPN | EJ-PN950BBEGUS |
| Material | Plastic |
| Item Length | 4-3/8" |
| Brand | Samsung |
| Type | Active (Stylus) |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 1/8" |
| Design/Finish | Plastic |
| Features | 4096 levels of pressure sensitivity |
| Unit Quantity | 1 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Width | 7/32" |
| Item Weight | 1 oz |
Check the listing for details. Samsung S-Pen Stylus for Galaxy Note 8, Black *Used* EJ-PN950BBEGUS. Color: Orchid Gray, Condition: Used. Listed at 9.99 USD. If not, then we don’t. 4096 levels of pressure sensitivity. Pulled from Galaxy Note 8. All products sold are used at your own risk. The sale of this item may be subject to regulation by the U.S. Food and Drug Administration and state and local regulatory agencies.