| Unit Type | Unit |
|---|---|
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Style | Bar |
| Features | Fingerprint Sensor |
| Contract | Without Contract |
| SIM Card Slot | Single SIM |
| Processor | Octa Core |
| Screen Size | 6.4 in |
| Manufacturer Color | Indigo |
| Chipset Model | Snapdragon 8 Gen 1 Sm8450 (4 NM) |
| Color | Purple |
| Brand | Samsung |
| Network | AT&T |
| Model | Samsung Galaxy S23 FE |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi, USB Type-C, NFC, GPS, Glonass, Galileo |
| Operating System | Android |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Camera Resolution | 50 MP |
| RAM | 8 GB |
Check the listing for details. Samsung S23 FE ATT 128GB Model SM-S711. Color: Purple, Condition: Used. Listed at 134.99 USD.