| Brand | Samuel Mueller |
|---|---|
| Department | Adults |
| Type | Storage Pod |
| Assembly Required | No |
| Color | Butterscotch |
| Item Height | 3.75 in |
| Material | Solid Surface |
| MPN | SMSSP1414-48 |
| Item Length | 14 in |
| Room | Bathroom |
| Item Width | 14 in |
| UPC | 718426298337 |
Check the listing for details. Samuel Mueller - 14" x 14" Monterey Solid Surface Storage Pod - Butterscotch. Color: Butterscotch, Condition: Open box. Listed at 106.24 USD.