| Country/Region of Manufacture | Unknown |
|---|---|
| Custom Bundle | No |
| Fastening | Snap-on |
| Bundle Listing | No |
| Modified Item | No |
| Type | Front Lens Cap |
| Dimensions | 72 mm |
| Lens Fitting | 72 mm Front |
| Features | Snap-clips |
| To Fit Lens Front | 72 mm |
| Brand | Samyang |
Check the listing for details. Samyang 72 mm Plastic Tab-Lock Front Lens Cap. (FLC-187). Condition: Used. Listed at 12.00 USD. This cap is in excellent condition.