| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Sandblasting Gun |
| Maximum Working Pressure | 120 psi |
| Capacity | No |
| Color | Silver |
| Item Diameter | 135 mm |
| Air Inlet Size | 6 mm |
| Model | Wogoboo Sandblaster Kit |
| Set Includes | Sandblasting Gun |
| Item Weight | 0.9 pounds |
Check the listing for details. Sand Blasting Gun Spray Gun Rust Remove with Air Adapter for Sandblast Cabinets. Color: Silver, Condition: New. Listed at 25.99 USD. High quality and fine made parts assures uninterrupted flow of blasting material. Multi-purpose Designed for ideal efficient sandblasting,air cleaning of parts and surfaces.